אינסטלטורים מומלצים בתל אביב:

 מנש שירותי אינסטלציה  י.ה.ל שירותי אינסטלציה – פתרונות אינסטלציה בפריסה ארצית - 050-6623111 
- מתמחה בכל פתרונות האינסטלציה, מסתימה פשוטה ועד נזילת מים מורכבת. 
- מחירים הוגנים ויחס אישי.
- שירות 24 שעות, כולל שבתות וחגים.- (ציון 9.81)
לחץ להתקשר
אהרון - אינסטלטור מוסמך אינסטלטוב - 052-5333366
- אהרון האינסטלטור מספק פתרונות לכל בעיית אינסטלציה וריצוף.
- 24 שעות ביממה.
- יחס אישי והוגן, מחירים נוחים.- (ציון 9.85)
לחץ להתקשר
אופיר אינסטלציה אלעד האינסטלטור – 050-8812111
- אינסטלטור מוסמך, מומחה לכל בעיית צנרת וביוב.
- 24 שעות ביממה, הגעה מהירה.
- מתחייב להצעה הזולה ביותר!- (ציון 9.77)
לחץ להתקשר
ליאם אינסטלציה וגילוי נזילות 24/7 אינסטלטורים – בפריסה ארצית - 050-2497999
- 25 שנה של שירות אדיב עם חיוך רחב.
- זמינות מיידית, הגעה בתוך פחות משעתיים.
- מחירים זולים!- (ציון 9.74)
לחץ להתקשר
 עמי - אינסטלטור מומחה  אבא ישראל אינסטלציה – 054-6867764 
- פתיחת סתימות. 24 שעות. תיקוני פיצוצי צנרת. 
- צנרת קומפלט + גלאי.
- כל עבודות האינסטלציה.- (ציון 9.1)
לחץ להתקשר

אינסטלטור תל אביב – טיפים שכדאי לקרוא

אינסטלטור בתל אביבאינסטלטור תל אביב – חשוב לדעת:

אנשים רבים בעיר תל אביב אינם יודעים כיצד לבחור את האינסטלטור המיומן והמקצועי ביותר ולכן הם לרוב מבצעים בחירה רנדומאלית, אשר יכולה פעמים רבות להסתבר כטעות! בחירת אינסטלטור תל אביב חייבת להתבצע בקפידה וזאת על מנת להבטיח עבודה מקצועית שתחזיק מעמד לאורך זמן. מאמר זה יגולל בפניכם את כל העובדות שחשוב לדעת טרם בחירת אינסטלטור תל אביב.

אינסטלטור תל אביב- תעודת הסמכה?

חשוב לדעת כי אינסטלטורים נחלקים לשני סוגים: אינסטלטור תל אביב בעל תעודת הסמכה בתחום, ואינסטלטורים ללא תעודה. בעבר, לא היה קורס מקצועי להכשרת אינסטלטורים ולימוד מקצוע זה הועבר מאב לבן, במשך דורות. כיום, משרד העבודה מקיים קורס הנקרא: 'שרברבות תברואתית' אשר כולל לימודים עיוניים של המקצוע, התמחות אצל קבלן אינסטלציה ומבחן שלאחריו מקבלים תעודת מקצוע.

אנשים המעוניינים להיות אינסטלטורים מוסמכים חייבים (לאחר המבחן הראשון) לעבוד בתחום שלוש שנים נוספת, ואז לעבור בחינה נוספת אשר תעניק להם את התואר הנכסף. כיוון שיש אינסטלטורים מבוגרים ובעלי ניסיון רב אשר מבצעים את עבודות ההתקנה, איתור הבעיות והתיקון בצורה יסודית ומקצועית וזאת למרות שלא למדו את התחום ואינם מחזיקים בהסמכה כלשהי, שיקול הדעת חייב להיות שלכם!

אינסטלטור תל אביב- תעריפים ושעות פעילות

חשוב לדעת כי אינסטלטור תל אביב יגבה מכם תעריפים בהתאם לסוג השירות בו אתם מעוניינים.

קחו בחשבון כי הזמנת אינסטלטור תל אביב לביקור וזאת על מנת שיאתר את הבעיה, תעלה לכם כסף.

התעריפים של איתור נזילות תלויים בשיטת האיתור ובמכשור המתקדם בו ישתמש האינסטלטור.

טווח המחירים של פתיחת סתימות נע בין כ- 200 ₪ ועד 500 ₪ וזאת בהתאם לחומרת הבעיה והתאמת הציוד אליה. דליפות, הארכת צנרת ותיקון פיצוצים בהם חייבים פעמים רבות לפרק את האריחים, להחדיר צנרת עד עשרה מטרים ולחצוב תעלות יכולים להגיע לעלות של 1000 ₪ ויותר.

חשוב מאוד לברר מה הן שעות הפעילות של האינסטלטור והאם הוא מספק שירות חירום גם בשבתות, חגים ושעות לא סטנדרטיות. יש לקחת בחשבון כי כאן התעריף יהיה שונה ולכן חשוב לברר עם אינסטלטור תל אביב מהו אותו תעריף אותו הוא דורש ולקבל את ההחלטה הנכונה לכם.

אינסטלטור בתל אביב מגוון השירותים

אינסטלטור בתל אביבאינסטלטור בתל אביב – כל השירותים במקום אחד

ניתן לומר בביטחון מלא כי אינסטלטור הם אנשי המקצוע הנדרשים והחשובים ביותר לבעלי דירות וכן לכל אדם המתגורר בדירה שכורה. אם אתם מתגוררים בתל אביב אתם בוודאי מודעים לעובדה כי בחירת אינסטלטור בתל אביב שווה ערך לבחירת מחט מתוך ערימת שחת. לכן, הצעד הראשון והחשוב ביותר אותו יש לבצע הוא בחירה של אינסטלטור בתל אביב המוכר כאינסטלטור אמין ובעל ניסיון אשר אכן מבצע את אותם תיקונים הנדרשים לכם!

אינסטלטור בתל אביב- מאתר את הבעיה ומתקן במיידית!

  • פתיחת סתימות- אם קמתם בבוקר וגיליתם שהמים באסלה או בכיור אינם יורדים, אלא להיפך, עולים! הגיע הזמן להזמין אינסטלטור בתל אביב. גם אם קורה מצב בו אתם מבחינים כי המים במקלחת אינם יורדים בקצב הרצוי ופעמים רבות נוצר מצב בו אתם צריכים להשתמש במגב על מנת לאסוף את המים שהתפזרו על רצפת חדר האמבטיה חזרה למקלחון, אל תתמהמהו והזמינו אינסטלטור במיידית! אינסטלטור ידאג לפתוח את הסתימה על יד תכשירים מיוחדים וציוד המיועד לכך. התמהמהות יכולה להוביל להחמרת הבעיה והגדלת ההוצאה!
  • איתור, גילוי ותיקון נזילות- הבחנתם כי קיימת נזילה מהניאגרה או באסלה? אינכם בטוחים? טפלו בזה עוד היום! אינסטלטור יבדוק ויאמר לכם האם הבעיה אכן קיימת, מהו המקור לבעיה, מהי הדרך הטובה ביותר לתקן אותה ויבצע את התיקון במיידית.
  • פיצוצים- אינסטלטור בתל אביב יבצע תיקונים של צנרת בתוך הקיר וכן צנרת הממוקמת מתחת לבלטות הבית. הוא ישתמש במכשור מיוחד על מנת לבדוק מהי מקור הבעיה ולתקן אותה בצורה יסודית על מנת שהיא לא תחזור על עצמה בשנית. פעמים הוא יחליף רק חלק אחד בצנרת בחלק אחר ואילו פעמים אחרות הוא ימליץ לכם להחליף את כל תשתית מערכת הצינורות בבית.

אינסטלטור בתל אביב- התקנה מקצועית

אם רכשתם אסלה חדשה, ברזים או כיורים המיועדים לחדר השירותים או לאמבטיה, חשוב להתקין אותם בצורה מקצועית וזאת על מנת שלא יתרחש מצב של דליפות מים. אינסטלטור בתל אביב הוא איש המקצוע המתאים והמקצועי ביותר לביצוע העבודה.

תרים אחר אינסטלטור בתל אביב אשר יבצע את העבודה הטובה והמקצועית ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר? מלאו את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר' ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!

אינסטלטור בתל אביב

אינסטלטור בתל אביבחשיבות הזמנת אינסטלטור בתל אביב

פעמים רבות כאשר אנו מבחינים בנזילה בניאגרה או בסתימה במקלחת אנו מחליטים לתקן זאת בעצמנו וזאת על מנת לחסוך בהוצאה אשר אותה אנו מכנים "מיותרת" ולבצע את התיקון בו במקום. החלטה זו יכולה להיות טעות אשר תגרום לבעיה להחמיר ותוליד הוצאה כספית גדולה יותר. אם אתם מעוניינים בתיקון יסודי ומקצועי אשר יבטיח לכם כי המקלחת והניאגרה יתפקדו כראוי, הצעד החכם ביותר יהיה להזמין אינסטלטור בתל אביב.

אינסטלטור בתל אביב- הבטיחות והמקצועיות מעל הכל

אם אתם מתגוררים בעיר תל אביב או בסביבותיה וחווים מפח נפש בעקבות צנרת שהתפוצצה, דליפה, נזילה או סניטציה סדוקה ושבורה, אינסטלטור בתל אביב הוא איש המקצוע אשר יבחן את הבעיה, יגיע למסקנה מה מקור הבעיה ומהי השיטה הטובה יותר לתקן אותה. אנשים רבים מנסים לתקן את הבעיה בעצמם על ידי שימוש בחומרים כימיים שונים וציוד לא מקצועי, ובכך יכולים לגרום להחמרה בבעיה והחמור ביותר לפגיעה בבריאותם. אינסטלטור בתל אביב ישמור בצורה קפדנית על כללי הבטיחות בעבודה ופעמים רבות אף יבקש ממשפחות עם ילדים, להרחיק את הילדים מהמקום וזאת על מנת שהם לא יפלו לבור אותו הוא חוצב או ינשמו את האדים של החומרים הכימיים המסוכנים.

אינסטלטור בתל אביב- בחירה יסודית

בחירת אינסטלטור בתל אביב חייבת להיות בחירה קפדנית ויסודית אשר תבטיח לכם את התוצאה בה אתם מעוניינים.

טרם בחירת אינסטלטור בתל אביב יש לוודא את הדברים הבאים:
  • תעודה- בררו אם האינסטלטור עבר הכשרה מסוימת בתחום ויכול להציג בפניכם תעודה המעידה על כך. אם הוא לא עבר הכשרה, בררו איתו מהו הניסיון שלו בתחום, והאם הוא יכול לספק לכם שמות וטלפונים של לקוחות, על מנת שתוכלו לשוחח איתם ולברר אודות מקצועיות העבודה שלו.
  • מחיר- רוב האינסטלטורים אינם מגיעים אל לקוחותיהם עם מחירון מודפס ואינם מפרסמים מחירון באתר האינטרנט וזאת משום שהמחיר עבור התיקון יכול להיקבע בצורה מדויקת רק לאחר שהאינסטלטור בחן את המצב. לאחר ביקורו של אינסטלטור בתל אביב, בקשו ממנו הצעת מחיר מדויקת. בצורה זו תוכלו לדעת מה ההוצאה הצפויה ולהגיע להכרעה האם הוצאה זו מתאימה לכם או שמא אתם מעדיפים להמשיך ולברור אנשי מקצוע עד אשר תמצאו את האחד המתאים לכם.
  • ניסיון- יש לוודא כי אתם בוחרים אינסטלטור בתל אביב בעל ניסיון בתיקון בעיות הדומות או זהות לבעיה אשר ממנה אתם סובלים. הניסיון של האינסטלטור והמקצועיות שלו צריכים למעשה להיות הפרמטרים החשובים ביותר טרם בחירתו.
אינדקס אינסטלטורים
Rated 5/5 based on 64 reviews

חוששים מנזילות? כך תכינו את הבית שלכם לחורף

כל בית חייב להיות אטום לחלוטין מפני חדירות מים. ההשקעה באיטום יעיל שווה מאוד ועוזרת לשמור על איכות החיים. יש אתגר גדול מאוד בתכנון ובביצוע של איטום מקצועי בגלל כל הבעיות המתלוות אליו. הבית בנוי מחומרים שרובם חדירים למים. הבנייה עצמה לא תמיד ישרה, ולעיתים, נוצרים סדקים בגלל תזוזות קטנות. בכל בית יש פתחים רבים, גגות שונים, מרפסות ועוד ומכל אחד מהם יש חשש לנזילות. הנזילות קורות בחורף כאשר יש ימי גשם רצופים. הגגות מתמלאים במים ואם אין עליהם ניקוז טוב הם מצטברות שלוליות. הקירות ספוגי מים ובאין שמש הם אינם מתייבשים, וכן הלאה.

למה צריך להיעזר ביועץ אינסטלציה?

 המאמר באדיבות  אינסטלציה פלוס – אינסטלטורים מקצוענים

את האינסטלטור כולנו מכירים, ומי מאתנו שמתגורר בדירה ישנה מכיר אותו היטב. שכן יש לו הזדמנויות רבות לפגוש אותו – אצלו בבית בעת ביצוע תיקונים שונים… אך לא כולנו מכירים את בעל המקצוע הנושא בתואר יועץ אינסטלציה. מיהו היועץ? מהו התפקיד שלו? ובאילו הזדמנויות מתאים לפנות אליו ולהיעזר בו?

שירותי ביובית מתקדמים

מה קורה כשבעיית אינסטלציה פשוטה הופכת להיות נזק של ממש? כשהביוב בחצר כל כך נסתם ועולה על גדותיו עד שהמצב מתחיל להוות מפגע תברואתי?

כשביוב עולה על גדותיו משמעות הדבר כי הסתימה כבר כל כך גדולה, שניקוי הביוב באמצעים סטנדרטיים לא יעזור. ביוב שעלה על גדותיו יסתום את הצנרת שלכם, ואף של שכניכם, שלא לדבר על הסכנה התברואתית שבשחרור גזים רעילים וחיידקים לאוויר ועל צחנה בלתי נסבלת ולכך יש פתרון, הזמנת שירותי ביובית.

חשמלאים – הדרך לכל מכשירי החשמל שבבית!

 

חשמלאים הם אנשי מקצוע שאנו זקוקים להם פעמים רבות במהלך החיים. חשמלאים מבצעים שני סוגים עיקריים של עבודות חשמל – התקנות, ותיקונים של מוצרי חשמל מקולקלים או שיש בהם תקלה כלשהי. חשמלאים חייבים להיות מוסמכים לעבודתם, מפני שעבודות חשמל עלולות להיות מסוכנות מאד, מה שדורש מומחיות רבה בעבודה עם חשמל. ישנן כמה רמות של הסמכה, וכאשר יש צורך בשירות של חשמלאים, כדאי לדעת איזה חשמלאי אתם צריכים להזמין.

איתור נזילות במצלמה טרמית

 לאתר נזילות בקלות וביעילות

נזילות ממקורות שונים במבנה כלשהו, יכולות להסב נזק רב למבנה. אם אתה נתקלים בביתכם באזור כלשהו ברצפה או בקירות אשר לח באופן משמעותי או מטפטף, כנראה שינה נזילה כלשהי  באחד הצינורות במערכת האינסטלציה הקשורה לבית, אותה יש לאתר באופן יסודי ומהותי, בכדי לטפל בבעיה ולפתור אותה מהיסוד. בעבר, למצוא את מקור הנזילה היה דבר מורכב יחסית, שאפילו אנשי המקצוע הטובים ביותר לעיתים הסתבכו בו. כיום, בעזרת ההתפתחות הטכנולוגית, ניתן לאתר כל נזילה בבית בקלות ובנוחות, על ידי השימוש במצלמה טרמית לאיתור נזילות.

טיפים שיעזרו לכם למצוא בקלות מנעולן

בין אם אתם זקוקים לשירות של מנעולן בשעת לילה מאוחרת ובאופן דחוף, ובין אם יש לכם קצת יותר זמן, חשוב מאוד שתבצעו בדיקה של המנעולן שאתם בוחרים ולא תבחרו מנעולן מבלי שבדקתם אותו ואתם בטוחים שהוא אכן מקצועי ומנוסה מספיק ויכול לבצע את העבודה הנדרשת על הצד הטוב ביותר.

זכרו כי עבודה של מנעולן הינה עבודה רגישה, אשר לרוב מעניקה לו גישה למקומות חשובים ויקרים כמו הבית שלכם, הרכב או הכספת, ולכן חשוב לבצע בחירה נכונה שלא תתחרטו עליה מאוחר יותר.

ניהול מבנים

 

ריכוז האחריות

בבניין משותף שבו גרים דיירים רבים, או לחלופין בבניין משרדים שבו בעלי עסקים שונים, עולות פעמים רבות סוגיות הקשורות לאחזקת המבנה, כמו ניקיון ובטיחות. בחלק ניכר מהמקרים מעדיפים בעלי הדירות והמשרדים לחסוך את הדילמות, ובאותה ההזדמנות גם זמן ואנרגיות, ולהעביר את האחריות לתחזוקה השוטפת לידי חברה לניהול מבנים. חברות אלה מרכזות אצלן את מגוון התחומים הרלוונטיים לשגרת היום בבניין – ניקיון, תשתיות, גינון, בטיחות וכו'. אבל מה בדיוק נכלל תחת אחריותה של חברת הניהול. נכון, חברות שונות עשויות להציע סל שירותים שונה, אבל באופן כללי ניתן לומר כי תחומי האחריות של החברות הללו זהים בעיקרם, ואת ההתאמה הספציפית לצרכים שלכם פשוט בדקו מבעוד מועד.

Plumber

Rated 5/5 based on 64 reviews