אינסטלטור בכפר סבא והסביבה

Written by admin on . Posted in מאמרים

תחשבו שאתם מתגוררים בעיר כפר סבא בדירה שכורה ופתאום מתפוצץ לכם איזה צינור בתוך הבית!

מיד אתם מתקשרים לבעל הדירה, רק שבעל הדירה כלל לא גר באזור ומבקש ממכם לחפש ולהזמין אינסטלטור בכפר סבא והוא כבר ישלם את התשלום.

אתם רק הגעתם לעיר כפר סבא, רק השכרתם דירה ואינם מכירים בעלי מקצוע או מקומונים, אתם לא יודעים כיצד לעשות זאת, כמובן שידידנו הטוב ה"אינטרנט" יסייע לפתרון הבעיה במהירות וללא שום תלות במידע סביבתי!

המשך לקרוא

אז נכנסתם לגוגל, כתבתם בשורת החיפוש: "אינסטלטור בכפר סבא" והגעתם לעמוד מלא תוצאות של אינסטלטורים כאלו ואחרים אשר כותבים שהם מספקים שירותי אינסטלציה בעיר כפר סבא.

מה שעליכם לעשות הוא לבחור כמה, להתקשר ולעשות סקר מחירים לשאול שאלות מקצועיות, גם אם אתם לא סופר מומחים באינסטלציה, שאלות כמו ובמידה וצריך לשבור רצפות או להרוס קיר כמה וכמה זה יעלה לי.

הרי אינסטלטור הוא בעל מקצוע שבדרך כלל לא יודעים מה הוא עושה, הוא רק אומר צריך להחליף, צריך להרוס צריך לתקן או צריך לקנות חדש. לכן האומנה באינסטלטורים היא לא גדולה, לא שבהכרח הם גנבים או רמאים.

מי שישמע לכם הכי טוב והוא באמת אינסטלטור בכפר סבא ולא אחד שנותן שירות באזורי השרון וגובה גם כסף על הדרך עד שהוא יגיע אליכם הוא האינסטלטור שלכם, הזמינו אותו ותיהנו.

שאלות חשובות ששואלים אינסטלטור לפני הזמנתו לביתכם.

הם יש עלות ביקור במידה ואינך פותר את הבעיה? האם במידה וצריך לקנות או להחליף חלק האם זה כלול במחיר? האם אתם מטפלים בבעיה מידית ולא מושכים אותי במשך כמה ימים? האם זה כולל שירותי ניקיון לאחר התיקון \ שיפוץ? האם ישנה אחריות על תיקון התקלה ובמידה וכן, לכמה זמן?

כל אלו הם שאלות מפתח לפני סגירת עסקה עם אינסטלטור, הרי חשוב שהתשובות  יהיו לפני שהוא מתחיל לעבוד, לפני שאתם סוגרים מחיר אחרת הוא יכול לשנות את המחיר, להגיד שזה כלול או לא כלול במחיר וכדומה, שמזמינים בעל מקצוע ובפרט אינסטלטור חשוב לדעת את הדברים הללו.

Trackback from your site.

Plumber

Rated 5/5 based on 64 reviews