אינסטלטור במרכז

 מנש שירותי אינסטלציה  י.ה.ל שירותי אינסטלציה – פתרונות אינסטלציה בפריסה ארצית - 050-6623111 
- מתמחה בכל פתרונות האינסטלציה, מסתימה פשוטה ועד נזילת מים מורכבת. 
- מחירים הוגנים ויחס אישי.
- שירות 24 שעות, כולל שבתות וחגים.- (ציון 9.81)
לחץ להתקשר
אהרון - אינסטלטור מוסמך אינסטלטוב - 052-5333366
- אהרון האינסטלטור מספק פתרונות לכל בעיית אינסטלציה וריצוף.
- 24 שעות ביממה.
- יחס אישי והוגן, מחירים נוחים.- (ציון 9.85)
לחץ להתקשר
אופיר אינסטלציה אלעד האינסטלטור – 050-8812111
- אינסטלטור מוסמך, מומחה לכל בעיית צנרת וביוב.
- 24 שעות ביממה, הגעה מהירה.
- מתחייב להצעה הזולה ביותר!- (ציון 9.77)
לחץ להתקשר
ליאם אינסטלציה וגילוי נזילות 24/7 אינסטלטורים – בפריסה ארצית - 050-2497999
- 25 שנה של שירות אדיב עם חיוך רחב.
- זמינות מיידית, הגעה בתוך פחות משעתיים.
- מחירים זולים!- (ציון 9.74)
לחץ להתקשר
 עמי - אינסטלטור מומחה  אבא ישראל אינסטלציה – 054-6867764 
- פתיחת סתימות. 24 שעות. תיקוני פיצוצי צנרת. 
- צנרת קומפלט + גלאי.
- כל עבודות האינסטלציה.- (ציון 9.1)
לחץ להתקשר
בעבר, תחום האינסטלציה לא היה תחת פיקוח ורוב האינסטלטורים היו אנשי מקצוע אשר רכשו את המקצוע מאביהם ומסבם, כך שהדבר העיקרי עליו ניתן היה להסתמך היה המוניטין של אינסטלטור במרכז וההבטחה שלו כי הוא מכיר את התחום היטב. כיום, כל אדם המעוניין לעסוק בתחום האינסטלציה חייב לעבור קורס אינסטלציה הבו הוא ילמד כיצד להתקין מערכות חדשות, לאתר לתקן נזילות, התקנה של כלים סניטריים שונים ועוד על מנת לעבוד בתחום. התפקיד שלכם הוא לבקש מהאינסטלטור את תעודת ההסמכה שלו וזאת על מנת לוודא כי העבודה הנדרשת תבוצע על ידי איש מקצוע מוסמך.  בנוסף, מומלץ לבקש מאיש המקצוע שמות של לקוחות עבר ולשוחח איתם על מנת לשמוע האם הם מרוצים מהעבודה אותה ביצע האינסטלטור.בחירת אינסטלטור במרכז

הצינור התפוצץ? הבחנתם בנזילה בברז במטבח? האסלה נסתמה? אתם מעוניינים להתקין ברזים וכיור חדשים בבית? זה הזמן לאתר אינסטלטור במרכז אשר יבצע את העבודה המקצועית והטובה ביותר. מאמר זה ידריך אתכם כיצד לבחור אינסטלטור במרכז.

אינסטלטור במרכז- הסמכה ותעודה

אינסטלטור במרכז- נקודות חשובות

קיימת כמות גדולה של אינסטלטורים במרכז ולכן חשוב מאוד לוודא כי אתם בוחרים איש מקצוע בעל ניסיון, הסמכה ומוניטין מוצלח. בנוסף, חשוב לדעת את הדברים הבאים:

  • שעת ביקור- כל אינסטלטור במרכז אשר יגיע אליכם הביתה על מנת לאבחן את הבעיה ולהתאים את שיטת הטיפול הטובה ביותר לפתרונה, יגבה מכם תעריף שעת ביקור. אם החלטתם כי הצעת המחיר לתיקון הבעיה תואמת את התקציב שלכם ואתם מעוניינים שהוא יתקן את הבעיה, נהוג לוותר על העלות של הביקור ולבקש מהלקוח רק את העלות של התיקון ושעות העבודה.
  • לוח זמנים- טרם אתם מסכמים עם האינסטלטור על המשך עבודה חשוב לברר כמה זמן ייקח לו לתקן את הבעיה. בצורה זו תדעו תוך כמה זמן תוכלו לחזור לשגרת יומכם ללא בעיה של אסלה נוזלת או צינור שהתפוצץ בבית.
  • שבתות וחגים- חשוב לדעת כי אינסטלטור במרכז ובשאר חלקי הארץ יגבה מכם תעריף של 200% אם הזעקתם אותו באמצע הלילה, בסוף שבוע או בחגים.

Plumber

Rated 5/5 based on 64 reviews