אינסטלטור בשרון

Written by admin on . Posted in מאמרים

כשמדובר בימי החופש המועטים שלנו או באירועים חשובים, כך רבים הסיכויים שמשהו ישתבש ויהרוס לנו אותם ובצורה הגרנדיוזית ביותר שאפשר. לדוגמא – צינור שמתפוצץ באמצע הלילה והורס לכם את השינה, אסלה שנסתמת דווקא כשהאורחים מבקרים אצלכם או ריח רע העולה מפתח הניקוז והופך את החיים בבית לסיוט.

להלן מספר תקלות היכולות להצריך את שירותיו של שרברב בשבת:

פיצוץ בצנרת הגורם להצפה בדירה – ניתן להפסיק את המים על-ידי סגירתו של הברז הראשי עד שהאינסטלטור יגיע או אם מדובר בשעות הקטנות של הלילה (בהן סביר להניח שלא יבוצעו עבודות צנרת מקיפות כדי לא להפריע לשכנים).

אסלה נסתמה – במידה ולא הצלחתם לשחרר את הלחץ באמצעות פומפה ואין לכם שירותים חלופיים, הזמנת אינסטלטור בשרון שזמין בשבת הוא הפתרון המומלץ ביותר.

הצפה של הביוב – נגרמת עקב סתימה של הביוב והופכת את החיים בבית לבלתי נסבלים ועל כן אינה סובלת לרוב דיחוי. אינסטלטור  יוכל לפתור את הבעיה תוך זמן קצר או לפחות להציע פתרון זמני במידה ויש צורך בעבודה נרחבת יותר.

לחץ מים נמוך – במידה ולא מדובר בבעיה נקודתית בברז אחד אלא בכל הברזים בבית, מומלץ מאוד לפתור את הבעיה באמצעות שרברב. התקלה יכולה להצביע על בעיה גדולה יותר בצנרת ועל כן מומלץ שלא להזניחה.

מחפשים אינסטלטור בשבת באזור השרון?

אל תתנו לבעיות הצנרת להרוס לכם את השבת. אם מדובר בתקלה שלא ניתן לתקנה באמצעות ציוד ביתי כמו פומפה או החלפת גומיות, חשוב מאוד להשקיע מאמץ בחיפוש, אינסטלטור מקצועי המתמחה בתיקון כל סוגי תקלות האינסטלציה. אינסטלטור בשבת ברחובות יכול להישמע כמו מצרך נדיר אך יש לא מעט כאלה  שיגיע אליכם תוך זמן קצר, גם בשעות הקטנות של הלילה ויסייע בכל תקלה שהיא.

כדאי לדעת: למעשה רצוי שיהיה לכם מבעוד מועד כרטיס ביקור של שרברב העובד 24 שעות ביממה. כך לא תאלצו לחפש אחד באמצע הלילה, לבדוק את אמינותו ולבצע השוואת מחירים. אם תעשו זאת מראש, ותשמרו את המספר שלו לשעת חירום, תוכלו לישון בשקט לאחר תיקון התקרה.

Plumber

Rated 5/5 based on 64 reviews