איתור נזילות במצלמה טרמית

Written by admin on . Posted in מאמרים

 לאתר נזילות בקלות וביעילות

נזילות ממקורות שונים במבנה כלשהו, יכולות להסב נזק רב למבנה. אם אתה נתקלים בביתכם באזור כלשהו ברצפה או בקירות אשר לח באופן משמעותי או מטפטף, כנראה שינה נזילה כלשהי  באחד הצינורות במערכת האינסטלציה הקשורה לבית, אותה יש לאתר באופן יסודי ומהותי, בכדי לטפל בבעיה ולפתור אותה מהיסוד. בעבר, למצוא את מקור הנזילה היה דבר מורכב יחסית, שאפילו אנשי המקצוע הטובים ביותר לעיתים הסתבכו בו. כיום, בעזרת ההתפתחות הטכנולוגית, ניתן לאתר כל נזילה בבית בקלות ובנוחות, על ידי השימוש במצלמה טרמית לאיתור נזילות.

למצוא את מקור הנזילה

בעבר, אם היה חשד כלשהו לפיצוץ או התרופפות של צינור כלשהו במערכת האינסטלציה, הדורש תיקון וטיפול מיידי בכדי שהוא לא יסב נזק לקירות או לרצפות הבית, היו נעזרים בשבירת הרצפות או הקירות, בכל אזור שנראה כחשוד. הדבר גבל באי נוחות רבה לדיירי הבית וכן, לבזבוז זמן ותקציב. שכן, לא פעם מקור הנזילה לא היה מתגלה באופן מהיר והיה צורך לשבור בכמה וכמה מקומות בבית, בכדי לבדוק באופן וודאי מה מקור הנזילה ולטפל בה באופן יסודי ומהותי. כיום, עם ההתפתחות הטכנולוגית המהותית והמשמעותית, ניתן לאתר מקור של כל נזילה, על ידי שימוש פשוט במצלמה טרמית המשמשת לאיתור נזילות. כיום, כל בעל מקצוע בתחום האינסטלציה יודע, שהשימוש במצלמה טרמית הוא מהותי וחשוב בכל פעם שיש חשד לנזילה כלשהי, אשר אין לדעת באופן וודאי מהיכן מקורה.

מהי מצלמה טרמית וכיצד היא עובדת?

מצלמה טרמית היא מצלמה המשמשת לאיתור נזילות סמויות ורטיבויות בתוך מבנים. הפעולה מתבצעת באמצעות הדמיה טרמית ניתן לאתר באופן משמעותי מאוד מוקדי נזילות שונים בצנרת, מוקדי טמפרטורה חריגים של מים ועוד. טמפרטורה אשר לא תואמת למצב אופטימאלי, לרוב מצביע על בעיה באזור בו היא מצויה. ולכן,בכל עת שבו המצלמה מצביעה על אזור שבו הטמפרטורה חריגה, ניתן לשער, שהאזור מכיל נזילות סמויות שיש לטפל בהן באופן דחוף. רק לאחר שהמצלמה מגדלה את מוקדי הנזילות השונים,  במצלמה טרמית מקבלים תמונת מצב באמצעות צבעים, כאשר כל אחד מהם מייצג משהו שונה. יש צורך באנשי מקצוע איכותיים אשר יודעים לקרוא תמונת מצב אשר משדרת מצלמה טרמית וזאת בכדי שהם יוכלו לדעת הין ממוקמת הבעיה. אם אתם מחפשים את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור איתור נזילות במצלמה טרמית, מומלץ מאוד לוודא כי לחברה יש ניסיון בתחום ויש לה הוכחות בשטח לניסיון שלהם.

רק חברות מנוסות הן הטובות ביותר בגילוי בעיות צנרת על ידי צילום טרמי

חברתנו היא חברה המתמחה באופן מקצועי ביותר באיתור נזילות ובמתן פתרונות איכותיים עבורן. אנו ותיקים בתחומי האינסטלציה ויודעים כיצד לאתר נזילות סמויות בעזרת מצלמה טרמית באופן המדויק והאיכותי ביותר.

אם אתה חושש שיש לך נזילה כלשהי בית, אך אינך יודע מה מקורה, בחר בחברות מובילות לאיתור נזילות, לגילוי מהיר ויעיל של מקור הנזילה באמצעות מצלמה טרמית ומתן מענה איכותי והרמטי בתחום האינסטלציה לנזילות שונות.

Trackback from your site.

Plumber

Rated 5/5 based on 64 reviews