היתרונות הכרוכים בחברת אחזקה חיצונית ואנשי מקצוע

Written by admin on . Posted in מאמרים

המנקה שוב חולה? השירותים נראים כמו אחרי מהפכה? המנקה ניקה את המשרד בפעם השנייה היום והוא עדיין נראה מטונף? כאשר מעסיקים מנקה פרטי, הערובה לניקוי וניקיון איכותיים אינה תמיד מובטחת ועקבית. חברת תחזוקה ואחזקות חיצונית תדע לתת לכם דין וחשבון באופן יעיל הרבה יותר מאשר עובד בודד המועסק על ידי הארגון שלכם באופן ישיר.

הנהירה אחר העסקת חברת ניקיון או חברת אחזקה פרטית בשונה מהעסקת עובד רגיל מביאה לידי ביטוי אלמנטים חסכוניים רבים, גם מבחינת זמן ההתנהלות וגם מבחינת איכות העבודה בשונה מהבזבוז הכספי שרוב בעלי המקצוע בארגון חושבים שאופציה זו מביאה.

המשך לקרוא

מחויבות ובקרת עובדים מקצועית

כאשר החברה מעסיקה את העובדים שלה, השחיקה ורמת המחויבות תהיה נמוכה יותר עשרת מונים מאשר בעת שכירת חברת אחזקה פרטית. חברת אחזקה פרטית ועובדי ניקיון חיצוניים יבטיחו את המחויבות, הבקרה והביקורת השוטפת והחיצונית על העובדים., אשר מתבצעת באופן מוקפד וקפדני הרבה יותר, מסיבה אחת פשוטה מאוד – זוהי העבודה ומסגרת האחריות המקצועית.

רבים מבעלי העסקים מנהלים את נושא הניקיון בחברתם באחוזים ניכרים של סדר היום כחלק מהפעילות היומית בעסק- לא הגיע הזמן להוריד מעצמכם אחריות זאת ולעסוק בנושאים והתחומים הרלוונטיים לכם?

האצלת סמכויות יעילה והתמקדות בעסק

בהמשך לנאמר, תוך שכירת שירות חברת אחזקה חיצונית תוכל להוריד מכם עוד משימה בולטת במיוחד ואחריות כבדה בהחלט בכל הקשור לאחריות והסמכות של העובד ואחראי עבודות המשק. גם התפקיד הזה עובר אל חברת האחזקות/חברת הניקיון ומעניק לכם את האפשרות לחזור אל סדר היום ואל העבודה בראש שקט ונקי מאפיזודת הניקיון הבלתי נגמרת. ההתמקדות בעבודה ותחומי האחריות הארגוניים בלבד יהפכו את הפעילות שלכם ליעילה יותר ויעצימו את התפוקה היומית שלכם או את העבודה שקיבל תפקיד נוסף בכל הקשור לאחריות ווידוא ניקיון הקומה או הארגון כולו.

היכולת לתת אמון בעובד הניקיון ולדעת שגם כאשר מגיע אורח חשוב לארגון התדרוך לא משתנה מאחר שהמשרדים תמיד בנראות אסטטית ומצוחצחת מורידה עול כבר מעל בעלי עסקים ובעלי תפקידים שונים, וכאמור, מפנה את הזמן לפרט החשוב באמת – ניהול והעצמת רווחיות העסק.

חיסכון משמעותי בתשלומים והיטלים שונים -  אחוזי חסכון גבוהים

תשלום ביטוחים, ביטוחי בריאות, פנסיה, ביטוח לאומי,דמי מחלה, חופשות, ושאר ההיטלים והתשלומים אשר מתבטאים בתלושי השכר של עובדי החברה הם לא קטנים/ספורים בכלל. הימנעות והחיסכון בתשלום ומתן הזכוכיות הסוציאליות הללו, חוסכות ללא מעט חברות אלפי שקלים מידי שנה ובהתאמה יחסכו גם לכם סכומים ותקציבים אדירים שללא ספק ניתנים לתיעול למטרות מועילות לפיתוח העסק ואף לרווחת העובדים הקיימים.

 

עובד הניקיון חולה? החברה תדאג למחליף/ה

פשוטו כמשמעו, גם הדאגה הזאת יורדת מעל כתפיכם בעת שכירת שירותי חברת ניקיון פרטית/ חברת ניקיון פרטית. אחד היתרונות המשמעותיים הכרוכים בחברת ניקיון חיצונית מתבטאת במיוחד בסעיף זה, חוסר ההתנהלות עם מחלות ו/או היעדרות עובד הניקיון היא פתירה ברמה של דקות ולכל היותר שעה בודדת.

Trackback from your site.

Plumber

Rated 5/5 based on 64 reviews