למה צריך להיעזר ביועץ אינסטלציה?

Written by admin on . Posted in Uncategorized

 המאמר באדיבות  אינסטלציה פלוס – אינסטלטורים מקצוענים

את האינסטלטור כולנו מכירים, ומי מאתנו שמתגורר בדירה ישנה מכיר אותו היטב. שכן יש לו הזדמנויות רבות לפגוש אותו – אצלו בבית בעת ביצוע תיקונים שונים… אך לא כולנו מכירים את בעל המקצוע הנושא בתואר יועץ אינסטלציה. מיהו היועץ? מהו התפקיד שלו? ובאילו הזדמנויות מתאים לפנות אליו ולהיעזר בו?

הכירות בסיסית עם מערכת האינסטלציה הביתית

לפני הכול חשוב להבין מהי בכלל מערכת האינסטלציה הביתית. בכל בית קיימת מערכת אינסטלציה, זו בנויה ממערכת של צינורות, חיבורים וברזים בנקודות שונות בבית. מערכת זו היא המופקדת על המים ועל פינוי מי הביוב מהבית. כאשר החשיבות של ההשקעה במערכת המים הינה קריטית, כיוון שמערכת בלתי תקינה או צנרת רקובה משפיעים בצורה ניכרת על דיירי הבית. תקלות חוזרות ונשנות, סתימות בכיורים או בשירותים. הצפות של מי ביוב, עובש בקירות ועוד תקלות בלתי נעימות שכאלו. אם אכן אירועים כאלו מתרחשים אצלכם הרי האינסטלטור מרבה לבקר את ביתכם… המגוון הגדול של התקלות מצביע על כך שמדובר במערכת שחשוב לבנות אותה היטב, כיוון שבלי תכנון יסודי ובניה איכותית התקלות תהיינה רבות. בשביל ליהנות ממערכת אינסטלציה איכותית שמתפקדת היטב, בלי תיקונים ועבודות תחזוקה חשוב לפנות אל אינסטלטור מומחה.

תכנון מערכת אינסטלציה לקראת שיפוצים

כאשר עומדים בשלב של בניית בית או לקראת שיפוצים בדירה הקיימת, חשוב לפנות אל יועץ אינסטלציה. בשונה מאינסטלטור המבצע תיקונים, אבחון תקלות ועבודות תחזוקה במערכת המים, יועץ אינסטלציה עושה את עבודתו בשלב התכנון של המערכת. לקראת בניית הבית הוא ישרטט את המערכת בהתאם לתוכניות הבית וימליץ על בניה נכונה ואיכותית של מערכת המים. כאשר המטרה היא להתחשב במערכת האינסטלציה כבר בשלב ההתחלתי של הבנייה. ובכך להבטיח כי מערכת האינסטלציה תהיה איכותית ועמידה לאורך זמן. אינסטלטור מומחה יוכל להמליץ ולכוון בשלב זה. כך שהבית החדש או המשופץ ישמש את בעלי הבית היטב, בלי צורך להרים בלטות בשביל לפתוח סתימות…

פניה אל אינסטלטור מומחה

בשביל לבצע תכנון יעיל ועמיד לאורך שנים, חשוב לפנות אל אינסטלטור מומחה שנותן שירות של יעוץ אינסטלציה.

Plumber

Rated 5/5 based on 64 reviews