שירותי ביובית מתקדמים

Written by admin on . Posted in מאמרים

מה קורה כשבעיית אינסטלציה פשוטה הופכת להיות נזק של ממש? כשהביוב בחצר כל כך נסתם ועולה על גדותיו עד שהמצב מתחיל להוות מפגע תברואתי?

כשביוב עולה על גדותיו משמעות הדבר כי הסתימה כבר כל כך גדולה, שניקוי הביוב באמצעים סטנדרטיים לא יעזור. ביוב שעלה על גדותיו יסתום את הצנרת שלכם, ואף של שכניכם, שלא לדבר על הסכנה התברואתית שבשחרור גזים רעילים וחיידקים לאוויר ועל צחנה בלתי נסבלת ולכך יש פתרון, הזמנת שירותי ביובית.

שמחת בית השאיבה…

כאן למעשה נכנסת לתמונה שאיבת ביוב. השאיבה מבוססת על יצירת ואקום בביוב בעוצמה גבוהה מאד (עד כ 30 טון), ומתבצעת באמצעות שירותי ביובית שהיא כלי רכב אליו מחובר מיכל גדול אליו נשאבים ונאספים מי השופכין שנשאבו מהביוב.

מיותר לציין כי טרם השאיבה מתבצע איתור הליקוי בצנרת או בתשתיות, על מנת לגרום לנזק מועט ככל האפשר. עוד מיותר לציין כי עבודת אינסטלציה על כל סוגיה, חייבת להתבצע על ידי אנשי מקצוע, מומחים ומיומנים מפעילים את הביובית.

שאיבת ביוב באמצעות ביובית היא השאיבה השכיחה ביותר, אולם ביכולתן של משאבות ביוב לרוקן בורות כגון בורות שומן, דלק או חומרים רעילים. באמצעות השאיבות מועברים מי השופכין (או חומרים אחרים) לתוך מערכות טיהור שפכים, ומשם עוברים לאתר פסולת המוכרז כאתר פסולת על ידי הרשות המקומית של האזור המדובר.

על המומחים בתחום האינסטלציה:

מומחי האינסטלציה מתמחים במתן פתרונות מהירים במקרים בהם עולה הביוב על גדותיו בשל הסכנות התברואתיות הטמונות בתקלה מסוג זה ואף בגלל שאם הגעתם למצב בו הביוב עלה על גדותיו , ונדרשת כבר שאיבת ביוב, רוב הסיכויים שהצנרת בכל הבית או המבנה תיסתם ולא רק אצלכם אלא גם בסביבתכם. המומחים שלנו מנוסים בעבודה עם לקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים.

דרשו תמיד את המיטב ואת התמורה המלאה לכספכם! ליקטנו עבורכם את מיטב אנשי המקצוע, עם שירות ללא דופי, מחירים הוגנים ושימוש במכשירים מתקדמים ותקינים. מילוי קצר של פרטיכם באתר ואנו נדאג לשקט הנפשי שלכם!

תיקון ביוב

עם השנים, נפגמים צינורות מערכת הביוב. התיקון יכול להיות מתסכל, אם לא נעשה על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בתשתיות ומערכות ביוב.

מנסים לתקן לבד? חישבו שנית

רבים מאתנו סבורים כי תיקון הביוב הוא תהליך קל ופשוט שניתן לבצעו באופן עצמאי, אולם לא מודעים לנסיבות הגורמות לנזק שנוצר בצינורות הביוב, והצריך תיקון ביוב.

הגורמים הם רבים ומשתנים, החל בקידוח לקוי באדמה, דרך צמיחה וחדירת שורשים היישר לתוך מערכת הביוב, חיבורים ישנים, סתימות הנובעות מהצטברות של פסולת וסדקים בצינורות. לכן, איתור הבעיה נדרש כשלב ראשון בתיקון הביוב.

כיצד מאתרים?

תחילתו של התיקון היא באיתור הבעיה ומיקומה. מאחר ומערכות הביוב טמונות מתחת לפני הקרקע, אחד הפתרונות לאיתור התקלה הוא באמצעות החדרת מצלמה אל תוך צינורות הביוב.

התיקון יכול להתבצע באמצעות טלאי איטום על הסדקים, לעתים נדרשת החלפה של צינורות או חיזוקם. כל זה או אחרת, התיקון דורש מיומנות ומקצועיות אשר יבטיחו גם שהתקלה לא תחזור על עצמה, במיוחד כשמדובר בגזים רעילים אשר עלולים להיפלט מן הצינורות המכילים שפכים.

Trackback from your site.

Plumber

Rated 5/5 based on 64 reviews